Uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
07.06.2020 - 14.06.2020
07.06 NIEDZIELA – Uroczystość Najświętszej Trójcy
7:30 – Za + Mariana Mameta.
7.30 – Za + Mariannę Apanasewicz w I rocz. śm.
9:30 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 7).
9:30 – W 30. rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o umocnienie w silnej wierze, nadziei i miłości (od syna Jakuba i córki Agaty z mężem Pawłem).
11:30 – Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Jarosława ok. 23 rocz. ślubu.
11:30 – Za + Zygmunta Szubińskiego.
16:30 – Z podziękowaniem za łaskę chrztu świętego.
16:30 – Za + Artura Trofimiuk w 4 rocz. śm.
08.06 PONIEDZIAŁEK
7:00 – Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Łukasza i Beaty w 8 rocz. ślubu.
7:00 – Dziękczynna za ocalenie z wypadku syna i jego rodziny.
18.30 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 8).
18.30 – Za + Annę Cymborowską od męża, syna Michała, córki Lucyny, synowej Kasi, wnuków i siostry Kazi z mężem.
09.06 WTOREK
7:00 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 9).
9:00 – Zbiorowa za wstawiennictwem św. Antoniego.
18:30 – Za + Jerzego Ciesielczyka w 14 rocz. śm.
18:30 – Za ++ Zofię i Józefa Liniewiczów oraz za ++ z rodziny Szulców i Liniewiczów.
18:30 – O miłosierdzie Boże dla + Tomasz Kalarusa.
10.06 ŚRODA
7:00 – Rez.
7:00 – Za + Mariana Kicmana.
18:30 – Za + Jana Olczaka w rocz. śm. i za ++ z rodziny o radość nieba.
18:30 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 10).
18:30 – Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Bogumiła z ok. imienin.
11.06 CZWARTEK – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
7.00 – Za + Józefa i Piotra Andrzejewskich.
9.30 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 11).
9.30 – Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Marcina.
16:30 – Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz łaskę zdrowia dla Jolanty z ok. 70 rocz. urodzin.
12.06 PIĄTEK
7:00 – W intencji Dobrodziejów kościoła, klasztoru i seminarium.
7:00 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 12).
9:00 – Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego.
18:30 – Dziękczynna z ok. 30 urodzin Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny.
18:30 – Za ++ Klarę i Włodzimierza Budziszewskich oraz ++ z rodziny oraz + Jerzego Jackowskiego.
13.06 SOBOTA
7:00 – W int. dziękczynnej za dar życia Stasia z prośbą o Boże błogosławieństwo z ok. 2 rocz. urodzin oraz z ok. urodzin Aleksandry.
7:00 – Za + Zbigniewa Kaszkowiaka (od sąsiadów z spod nr 14).
9.00 – Zbiorowa do Matki Bożej Fatimskiej.
18.30 – Za + Władysławę Brzeską (greg. 13).
18.30 – Za + Stefana Kniocha w I rocz. śm.
18.30 – Za + Piotra Nawrockiego (od siostry Agnieszki z Jarkiem i dziećmi oraz od chrześniaczki Weroniki).